Évaluation sauvegardée !
Vous serrez le seul/la seule à le voir
Commentaire sauvegardé !
Añade tu valoración y/o un comentario para este anuncio. Sólo lo verás tú

Maison avec chauffage parking dans Anglès

  • 266 m2
  • 7 hab.
  • 3 salles de bain
  • 1.842 €/m2

Anglès. Magnifica casa aïllada, de 266m2 construits, Parcella de 606 m2, garatge i 7 habitacions.

Casa aïllada amb un gran jardí, situada al poble d'Anglès a una molt bona zona i tranquil·la, la casa consta: Planta baixa tenim entrada rebedor, una habitació que actualment es un despatx també tenim un altre habitació doble amb armari encastat que ara es fa servir com a sala d'estar, també tenim un servei de cortesia, el menjador i la cuina office amb sortida al porxo i el jardí. A dalt trobem les habitacions, 4 de les quals son dobles i un altre habitació doble que es tipus suite amb bany, 2 banys complerts i una terrassa gran. Al segon pis trobem un estudi i, el rentador i una gran terrassa. La casa també disposa de garatge que es per un cotxe, el jardí es un jardí gran amb arbres i precioses flors, també hi ha una zona de barbacoa, la finca està situada en dos parcel.les individuals, una té 383 m2 que és on es troba la casa i l'altre te una superfície de 223 m2, en total la finca te 606m2 de parcel·la . Es una molt bona oportunitat, vine a veure.la.
El immoble està situat en zona tensionada. Cèdula d'habitabilitat CHG00117826001 vigent fins al 04/03/2041. CEE amb registre 53LHL8G6T vigent fins al 03/02/2036 . El preu ofertat no inclou els impostos, ITP (Tipus vigent), ni les despeses notarials i registrals (segons aranzels), que van a càrrec del comprador. El preu sí que inclou els honoraris d'intermediació de l'API. Propietari no considerat gran tenidor. AICAT 1700, API 593 [IW]

dernière modification

Distribution

  • 7 Chambres
  • Surface 266 m2
  • Terrain 383 m2
  • 3 salles de bain
  • débarras

Caractéristiques Générales

  • Chauffage
  • Place parking
  • Année de construction 1975
  • Certificat énergétique :
    Consumo:
    E
    250 kW h m2 / año
    Emisiones:
    E
    52 kg CO2 m2 / año
Annonce: 4461003979358

Lieu

Naviguez sur la carte en cliquant dessus
490.000 € Prix de l´annonce
2.458 €/m2€/m2 comarca
1.842 €/m2€/m2 de l´annonce
25% moins cher que la moyenne*
Voir évolution €/m2 dans Anglès
Nous vous prévenons lorsque nous aurons une annonce comme celle-ci ? Créez votre alerte et nous vous préviendrons par courrier électronique dès qu´il y aura de nouvelles annonces ou lorsqu´elles seront modifiées
 

Contacter Finques Molas S.L.

Référence de l´annonce habitaclia/CHA0031:

Vous verrez le numéro de téléphone après que vous ayez envoyé vos coordonnées à l´annonceur pour qu´il puisse vous répondre.
Le numéro de téléphone s´affichera après avoir contacté
Envoi en cours…